Kledij

Badpak

€ 55,00

incl. btw

Maattabel

Maten van Delfina. Alle afmetingen zijn in cm.

Dames

Maat283032343638404244
Torso148152156160164169174179183
Borst7580859095100105110115
Taille6265707580859095100
Heupen859095100105110115120125
Kledingmaat (AU)6810121416182022

Meisjes

Maat20222426
Torso133136140144
Borst55606570
Taille50535659
Heupen65707580
Kledingmaat (AU)681012

Twijfel je? Neem contact op met de club of pas tijdens de afhaalmomenten.

Categorie:
Kwaliteit

Duurzame materialen voor intensief gebruik

Comfort

Ademend en lichtgewicht voor optimale prestaties

Onderhoud

Makkelijk wasbaar en sneldrogend